Relaksujący odpoczynek z dala od codziennego zgiełku

Położenie “Perły” tworzy z niej ośrodek atrakcyjny zarówno dla miłośników przyrody, ciszy i relaksu na łonie natury, jak i dla osób, które z przyrody chcą korzystać aktywnie.


Rajski Ogród

Największym powodzeniem wśród gości odwiedzających nasz kompleks cieszy się niewątpliwie Ogród, który służy jako miejsce wypoczynku, relaksu i odprężenia. W sezonie wiosenno-letnim jest to miejsce najczęściej wykorzystywane na imprezy okolicznościowe takie jak wesela czy zabawy.

Zobacz pozostałe atrakcje w pobliżu…

Zagroda Pokazowa Żubrów

Na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, niecałe 10 km od Wisełki znajduje się Zagroda Pokazowa Żubrów. Chronione Żubry zajmują tutaj obszar 20 hektarów. Na terenie zagrody znajdują się także tarasy przeznaczone do odpoczynku i obserwacji dla zwiedzających.

Pobliskie Jeziora

7 okolicznych jezior – jednym z nich to Jezioro Czajcze – urocze jezioro w Wolińskim Parku Narodowym w kształcie litery C. Na półwyspie wcinającym się w jezioro, istniało kiedyś grodzisko Wolinianin. Przy brzegu, w pobliżu grodziska warto zobaczyć głaz Wydrzym. Przy odrobinie szczęścia można zaobserwować wygrzewające się na nim wydry.

Przystań

Zaledwie 200 m od “Perły” znajduje się przystań wraz z kąpieliskiem oraz wypożyczalnią łodzi i wodnego sprzętu rekreacyjnego nad jeziorem.

Piaszczysta plaża

Plaża w Wisełce jest piaszczysta i pięknie graniczy z bujną zielenią lasu. Trasa do niej z “Perły” to przyjemny spacer przez las. Długość trasy to zaledwie 1400 m.

Ścieżki rowerowe

Woliński Park Narodowy to miejsce idealne dla miłośników dwóch kółek i spacerowiczów lubiących długie i krótkie przechadzki. “Perła” współpracuje z wypożyczalnią rowerów BalticBike.pl. Wypożyczycie u nas sprawne rowery na aktywne wycieczki.

Pole golfowe

W pobliżu “Perły”, w odległości około 2 km znajduje się Pole Golfowe 18-dołkowe i 8-dołkowe. Cieszy się ono popularnością wśród gości w każdym wieku.

Punkty Widokowe

Naszym gościom polecamy serdecznie Punkty widokowe (klifowe) – Góra Gosań i Kawcza Góra. To idealne miejsce na zaznajomienie się z tutejszym krajobrazem.

Międzyzdroje

W odległości 8 km od Wisełki znajdują się Międzyzdroje. Jest to jedna z najpopularniejszych miejscowości turystycznych nad Bałtykiem, warto zwiedzić to miasto i wziąć udział, w organizowanych w nim licznych wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych.

Nadmorski Spacer

Spacer trasą brzegu morskiego do Międzyzdrojów i z powrotem, to aktywny wypoczynek, do którego zachęcamy każdego z naszych gości.