Pokoje Gościnne

Jakiego pokoju potrzebujesz?

Pokój 2 osobowy

od 150,0 0

Pokój 3 osobowy

od 200,0 0

Pokój 4 osobowy

od 290,0 0

Wyposażenie każdego pokoju​

telewizor

prywatna łazienka

bezpłatne Wi-Fi

szafka nocna

łóżka z pościelą

duża szafa

Goście mogą skorzystać z

lodówki

placu zabaw

stołów biwakowych

żelazka

grilla

wypożyczalni rowerów

czajnika

ogniska

płatnego parkingu

ogrodu

leżaków

restauracji

Cena od 150,00 zł za pokój

Pokój Dwuosobowy

Komfortowy pokój dla dwóch osób wyposażony w prywatną łazienkę z prysznicem. W pokoju znajduje się telewizor, a każdy gość ma zapewniony dostęp do darmowego Wi-Fi.

​​Na terenie „Perły” do dyspozycji gości znajduje się także lodówka, deska do prasowania, żelazko oraz czajnik elektryczny. Nasi goście mają możliwość odpłatnego skorzystania z parkingu, który przynależy do ośrodka. Nasz parking jest duży, więc nie na obawy o wygodne parkowanie blisko miejsca noclegu.

W naszych pokojach nie wolno palić papierosów, a cały budynek wyposażony jest w czujniki dymu. Pensjonat chętnie przywita w swoich progach gości z czworonożnymi pupilami. Sprzątanie pokoju odbywa się codziennie. 

Cena od 190,00 zł za pokój

Pokój Trzyosobowy​

Przestronny pokój dla trzech osób wyposażony w pełny węzeł sanitarny. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Zapewniamy też telewizor oraz hasło dostępu do darmowego Wi-Fi dla naszych gości. 

Goście „Perły” mogą skorzystać z lodówki, deski do prasowania, żelazka oraz czajnik elektrycznego, które są umieszczone w częściach wspólnych ośrodka. Na zmotoryzowanych czeka prywatny parking, gdzie po uiszczeniu niewielkiej opłaty można wygodnie zaparkować swoje auto na cały okres pobytu. 

Pokoje sprzątane są codziennie. W budynku jest zakaz palenia papierosów. Dla bezpieczeństwa gości cały pensjonat wyposażony jest w czujniki dymu.

Cena od 290,00 zł za pokój

Pokój Czteroosobowy​

Wygodny pokój dla czterech osób. Komfortowe warunki czekają tu na rodzinę z dziećmi i grupę znajomych. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Na terenie “Perły” każdy pokój jest wyposażony w TV oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Do ośrodka przynależy duży ogród i atrakcyjny plac zabaw. 

​​Do dyspozycji gości pensjonatu jest także lodówka, deska do prasowania, żelazko oraz czajnik elektryczny. Zmotoryzowani mają możliwość wykupienia postoju na parkingu znajdującym się przy ośrodku.

Sprzątanie odbywa się codziennie. W naszych pokojach nie wolno palić papierosów. Cały budynek wyposażony jest w czujniki dymu.

Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwacji pokoju możesz dokonać na trzy sposoby:
– Wypełniając formularz rezerwacyjny na naszej stronie. Napisz nam, jaki interesuje Cię termin, ile pokoi potrzebujesz i dla ilu osób. Następnie my, możliwie najszybciej  skontaktujemy się z Tobą w sprawie potwierdzenia tej rezerwacji
– Dzwoniąc i ustalając z nami szczegóły telefonicznie
– Kontaktując się z nami mailowo

 

 +48 509-328-814

   perla@wiselka.com.pl